Ahoj, jsem moc ráda že jsi navštívila můj blog,doufám že se ti bude líbit.
Otázky,návrhy,nápady a všechno ostatní piš SEM (budu ráda)
Nebojte se psát komentáře Usmívající se

DATABÁZE KNIH - jestli chceš , přidej si mě :)

6.3. - 8.3.2013

8. března 2013 v 15:21 | E. |  Diary & Me
Ahojte,
takže dneska mi konečně začaly jarní prázdniny.Jsem fakt ráda.Konečně žádná škola :-)
Ale začnu od středy....


6.3.
-Na češtine začínáme pracovat na proslovu na konci roku( jsem devítka),no a někdo řekl,abych ten proslov řikala já.A já se upe lekla.Jakože mě je to celkem jedno,ale překvapilo mě to.Ale my nechceme aby naše rozloučení bylo takový to vážný,prostě aby bylo trochu vtipný.
-Na technickým kreslení jsme si něco rýsovali a pak jsme koukali na Věřte,nevěřte ,to uplně nesnášim,jelikož jsem dsnej srabík.
-Na VZ jsme byli na kompech ale učitelka nám řekla,že máme do příště udělat nějaký relaxační cvičení a předvíst ho !!!
-Na atletice jsme byli tento rok poprvý na hřišti venku,a hned jsme běhali rovnou 1 km.Náš trenér se v tom hrozně vyžívá.
-Nevim proč,ale večer jsem měla tak hrozný křeče v břiše,že jsem se ani nemohla hejbat


7.3.
-Hezky ráno hned nultá,a asi poprvý jsme neběhali ani neposilovali,ale hráli jsme takovej trochu jinej fotbálek a pak jsme normálně hráli beďas.A bylo to celkem fajn.
-Šestou hodinu mámej inak tělák,ale dneska byla ve škole učitelka z mateřský školy a řikala nám co ta práce obnáší a tak.A já jelikož chci bejt učitelka (sice ještě nevim kde) a navíc chci a mám danou přihlášku na pajďáku na Předškolní a mimoškolní pedagogika tak jsem tam šla.


8.3. - dnešek
-Dneska jsme se skoro vůbec neučili.Místo ČJ jsme šli do hudebny.
-Na chemii nám učitelka pustila prezidenta,nwm jak se to už jmenuje ale prostě jak je už teď úplně náš prezident,a řikala že doufá že nepřijde ředitelka,protože ta by s tim nesouhlasila.A co myslíte že se stalo ?? Samozřejmě že přišla.Tak to musela vypnout a něco jsme si opisovali,ale povídali jsme si místo toho.
-Na dějáku jsem měla říct před třídou o Anně Frankové a já jsme z toho byla trochu nervózní,protože jsem nevěděla co to jakoby bude.A nakonec to bylo upně pohoda.Ale je to tim,že mě to zajímalo.Berem teď holocaust- koncentráky a to co nám učitelka řiká a čte je pěkně hnusný a drsný.Chudáci ti lidé. :-((Dneska po škole u mě byla kámoška a já jí udělala nehty rozpraskaným lakem.Udělalli jsme něco na tu VZ a chvíli jsme koukali na film.


Tohle jsou ty laky,kterýma jsem ji lakovala (79 kč oriflame)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama