Ahoj, jsem moc ráda že jsi navštívila můj blog,doufám že se ti bude líbit.
Otázky,návrhy,nápady a všechno ostatní piš SEM (budu ráda)
Nebojte se psát komentáře Usmívající se

DATABÁZE KNIH - jestli chceš , přidej si mě :)

Vtipy :Pepíček II.

1. října 2011 v 9:03 | Eva |  Když se chceš zasmát
Pepíčku, jak se daří ve škole?Špatně. Učitelka se mne na něco pořád ptá. No řekni sám, dědo, může mne vůbec něco naučit, když sama skoro nic neví?

PRO DALŠÍ VTIPY KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK
"Tak děti, zítra přineste, co jste si přivezli že Španělska na památku!" - "To nepůjde, pane učiteli, tatínek už to všechno stačil vypít!"

Pepíček sedí v parku na lavičce a kouše jeden bonbon za druhým. Přijde k němu kolemjdoucí: "Řeknu ti něco chlapče, když budeš takhle jíst mnoho bonbonů, tak ti to může hodně ublížit." Pepíček reaguje: "Něco Vám taky řeknu, můj dědeček se dožil 106 let.""Copak a jedl jeden bombón za druhým?" - "Ne, ale nestrkal nos do cizích věcí!"

Pepíček: "Paní učitelko, já s Vámi taky často nejsem spokojen. Ale řekněte sama - už jsem kvůli tomu někdy volal Vašim rodičům?"

"Pepíčku, tys rozbil všechny dárky, které ti dal tatínek?"
"Ne, jeden zůstal."
"A který?"
"Kladívko!"

Přijde Pepíček do školy s obrovskou boulí na hlavě a učitelka se ho hned ptá: "Pepíčku snad tě neštípla vosa?" Pepíček odpoví: "Ne ne ta to nestihla táta ji zabil lopatou."

Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, co bys udělal kdyby jsi byl sám v lese a poranil si patu?" A Pepíček na to: "Chodil bych po špičkách."

Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A te se ho zeptá: "Chceš pomoct Pepíčku??" a Pepíček na to: "Tak mě vysaďte." Dědeček Pepíčka vysadí, ten zazvoní a křičí: "a zdrháme dědo."

Přijde pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl" ... A pepíček povídá "já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech"

Pepíček stopuje auto: "Můžete mne vzít do školy?" - "Ale já jedu opačným směrem!" - "Tím lépe!"


zdroj:www.komik.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama